Προεκλογική εξόρμηση πραγματοποίησε κλιμάκιο του Μ-Λ ΚΚΕ σε Χανιά και Ρέθυμνο.
Με μοίρασμα προκηρύξεων, αφίσες, χαρτόνια και συνθήματα συνεχίζεται η προσπάθεια ώστε τα μηνύματα και οι θέσεις του Μ-Λ ΚΚΕ να απλωθούν σε όλη την Κρήτη
![](https://www.e-prologos.gr/wp-content/uploads/1683525189194.jpg)
![](https://www.e-prologos.gr/wp-content/uploads/IMG-795cdfa83ab17eed873c52602d64829f-V.jpg)
![](https://www.e-prologos.gr/wp-content/uploads/IMG-b7aebfe0a4480057280418443cc64b7a-V.jpg)
![](https://www.e-prologos.gr/wp-content/uploads/1683525240840.jpg)
e-prologos.gr
Προεκλογική εξόρμηση πραγματοποίησε κλιμάκιο του Μ-Λ ΚΚΕ σε Χανιά και Ρέθυμνο.
Με μοίρασμα προκηρύξεων, αφίσες, χαρτόνια και συνθήματα συνεχίζεται η προσπάθεια ώστε τα μηνύματα και οι θέσεις του Μ-Λ ΚΚΕ να απλωθούν σε όλη την Κρήτη
e-prologos.gr